DİKİLİ İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
 
SIRA NO
ÜNVANI
ADI SOYADI
  1.  
Kaymakam
Alper Faruk GÜNGÖR
  1.  
Belediye Başkanı
Mustafa TOSUN
  1.  
Cumhuriyet Başsavcısı
Aşiyan ALKAN
  1.  
İlçe Jandarma Komutanı
Bnb. Volkan GÜRLER
  1.  
İlçe Emniyet Müdürü
Fatih HAYKIRER
  1.  
Sahil Güvenlik Kolluk Destek Tim Komutanı
Kd. Ast. Beytullah YURT
  1.  
Baro Temsilcisi
Av. Deniz ALICI
  1.  
Noter
Ahmet Erhan ÖZSARAÇOĞLU
TBMM’de Grubu Bulunan Siyasi Partilerin İlçe Başkanları
  1.  
AKP İlçe Başkanı
Engin KARADAĞ
  1.  
CHP İlçe Başkanı
İsmail Hakkı ŞENER
  1.  
MHP İlçe Başkanı
Mehmet ARSLAN
Bakanlar Kurulu Kararındaki İmza Sırasına Göre Bakanlıkların İlçe Teşkilatındaki Amir, Başkan ve Müdürleri
Başbakanlığa Bağlı Kurumlar
  1.  
İlçe Müftüsü
Şehabattin KARABAY
Adalet Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
İlçe Seçim Kurulu Müdürü
Saliha KARAAKIN
  1.  
Adliye İdari Yazı İşleri Müdürü
Zeynep ÇOKİVECAN
  1.  
Adliye Mahkeme Yazı İşleri Müdürü
Emine YILMAZ
  1.  
İcra Müdürü
Süleyman Hilmi ÇALIŞKAN
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Tuğran ŞEN
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Tapu Müdürü
Veli ÜNSAL
  1.  
Kadastro Şefi
Cemil FERAH
Gençlik ve Spor Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Gençlik ve Spor Müdür V.
Şevket BAHADIR
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür V.
Göksel ARSLAN
Gümrük Ticaret Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Gümrük Müdürü
Engin AYKAÇ
İçişleri Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü
Şenay YAPAR
  1.  
Nüfus Müdürü
Hülya BOLÇAY
Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Halk Kütüphanesi Şefi
Semiha GÜLLER
Maliye Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Mal Müdürü
Oktay KARAGÖZ
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Milli Eğitim Müdürü
Ekrem ULUS
Orman ve Su İşleri Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Orman İşletme Şefi
Kayahan KAYA
  1.  
Meteoroloji Müdürü
Mehmet Emin YILMAZ
Sağlık Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
İlçe Sağlık Müdür V.
Dr. Mehmet GÜNDÜZ
Devlet Hastanesi Başhekimi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına Bağlı Kurumlar
  1.  
Liman Başkanı
Musa UYKUR
  1.  
Liman Müdürü
Murat TUTU
  1.  
PTT Müdür V.
Müge GEMİCİ
  1.  
Telekom Şefi
Orhan TANIŞMAN
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenen Müdürler ile Ortaöğretim ve İlköğretim Okul Müdürleri
  1.  
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü
Zafer ÖCAL
  1.  
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü
Muhittin ŞEN
  1.  
Halk Eğitim Merkezi Müdürü
Gürhan KAZIK
  1.  
Öğretmenevi ve ASO Müdürü
Şevket BAHADIR
  1.  
Okul Müdürleri
 
Resmi Banka Müdürleri
  1.  
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Müdürü
Murat YILDIRIM
  1.  
Türkiye Halk Bankası A.Ş. Müdürü
Adnan ÖZENÇ
  1.  
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Müdürü
Mustafa BAYINDIR