Dikili Kaymakamlığı, İstanbul Kültür Üniversitesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında ilçemizde yürütülen "Öğretmenden Öğrenciye Sağlıklı, Mutlu ve Başarılı Okul" projesi Dikili örneğinin kapanış programı Rakasta Otelde gerçekleşti.
        Kapanış Programı etkinliğine Kaymakam Sayın Alper Faruk GÜNGÖR, projenin yürütülmesine büyük katkılar sağlayan Ayfer BICKFOR, Proje Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Münevver MERTOĞLU, Dr. Öğretim Üyesi Oktay AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem ULUS, Şube Müdürleri Muhittin ŞEN,  Zafer ÖCAL ve okul/kurum müdürleri ile ortaokul öğretmenleri katıldılar.
        İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem ULUS’un açılış konuşmasının ardından Proje Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Münevver MERTOĞLU kapanış etkinliği konuşmasını yaptı. Dr. Öğretim Üyesi Oktay AYDIN’ın  ‘İletişimin Doğası’ konulu seminerinin ardından ise temsili olarak her ortaokuldan bir öğretmene katılım belgesi verildi.
        Kaymakam Sayın Alper Faruk GÜNGÖR proje destekçisi Ayfer BICKFORD, Proje Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Münevver MERTOĞLU ve Dr. Öğretim Üyesi Oktay AYDIN’a çiçek sundu.  İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı,CEHAMER Müdürü Prof.Dr.Dr.h.c. mult. Bahri ÖZTÜRK ve Dr. Öğretim Üyesi Oktay AYDIN’a  plaket sunuldu.  İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı,CEHAMER Müdürü Prof.Dr.Dr.h.c. mult. Bahri ÖZTÜRK ‘ün plaketini Dr. Öğretim Üyesi Münevver MERTOĞLU teslim aldı.